MERKEZ ŞUBE

 

Çivril merkezinde Rauf Denktaş Caddesi üzerinde bulunan merkez şubemiz

 

Sorumlu kişi:Yakup DEMİRAĞAÇ 0539 964 36 46

DEPO


Çivril-Denizli Karayolu 1. kmde bulunan 20.000m2 Alana sahip depomuz siparişlerinizin zamanında teslim edilmesi için hizmetinizdedir

TAVAS ŞUBE

 

Denizli Tavas İlçesinde Muğla ana yolu üzerinde bulunan 

Ceysu Kara Tarım Şubemiz

 

 Sorumlu kişi: Recep Erol 0533 281 71 29

Kara tarım olarak...

 

 

  2007 yılında Isparta'da kurulan firmamız bu gün Çivril/Denizli  merkez şube ile birlikte toplamda 4 şube ile siz çiftçilerimize hizmet vermektedir. En yeni sulama teknolojilerini ve tarımsal ekipmanı uygun fiyata sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Doğru sulama sistemlerinin yaygınlaştırarak iyi tarım uygulamalarına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu sayede milli servetimiz olan Toprak, Su ve İş gücü kaynaklarımızın etkili kullanımını destekliyoruz.

 

Bu bağlamda Denizli, Burdur, İsparta, Uşak, Afyonkarahisarın tüm İlçeleri ve köyleri başta olmak üzere Ege, Akdeniz, Marmara bölgesine de hizmet veriyoruz. Anahtar teslim tam Otomatik sulama sistemleri, Damla Sulama, Yağmurlama Boruları, Sondaj, PVC borular, Su Motorları, Sulama Tabancaları, Kangal Boru, PVC, Filtre Grupları, Tohum, Gübre ve her tür sulama ek/yedek parçalar alanında garantili toptan ve perakende satışlarımızla çiftçimizin hizmetinizdeyiz.

Abdurrahman KARA

 

burdur şube

 

Burdur Merkezde yer alan şubemiz Burdur ve İlçelerine hizmet vermektedir 

 

 Sorumlu kişi: Hakan TURHAN 0531 888 90 52